Gjyqtarët e volejbollit ftohen të marrin pjesë në takimin parasezonal

FVK
1 0
Read Time21 Second
Të gjithë gjyqtarët e volejbollit ftohen të marrin pjesë në takimin parasezonal që mbahet në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit, më datën 10 shkurt, me fillim nga ora 17:00. Në agjendën e ditës, ndër të tjerash, janë përfshirë seminar-protokolli ndërkombëtar për menaxhimin dhe përmbylljen me sukses të ndeshjeve, testimi me shkrim për gjyqtarët dhe përpilimi i listës së referimit për pjesën e dytë të kampionatit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Ka filluar grumbullimi seleksionues i Kombëtares U19 femrat

Ka filluar grumbullimi seleksionues i Kombëtares së Kosovës U19 femrat, i cili po mbahet në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit. Rreth 45 lojtare po marrin pjesë në seleksionim, të cilat paraprakisht do t’u nënshtrohen testeve fizike dhe matjeve antropometrike, ndërsa me vonë do të testohen në aftësitë teknike. Deri […]