Rezultatet dhe renditjet nga stinori vjeshtor në konkurrencën e meshkujve dhe femrave U16

FVK
0 0
Read Time27 Second

Janë konkluduar xhirot dhe renditjet tabelare në të gjitha grupet sa i përket stinorit vjeshtor në konkurrencën e meshkujve dhe femrave U16 në volejboll. Këtë sezon do të ketë kalendar më të ngjeshur të ndeshjeve, pasi përballjet do zhvillohen në formatin vajtje-ardhje në këtë grupmoshë. Përveç takimeve nikoqir-mysafir, gjithashtu do të luhet edhe faza e playoffit ku do të përcaktohen kampionët.

Më poshtë, rezultatet dhe renditjet tabelare nga dy xhirot e zhvilluara në stinorin vjeshtor – meshkujt dhe femrat U16

Konkurrenca e meshkujve U16:

 

 

Konkurrenca e femrave: 

 

 

Happy
Happy
33 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
33 %
Surprise
Surprise
33 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Foto-koleksion nga yjet e rinj të volejbollit nga stinori vjeshtor

Është konkluduar stinori vjeshtor në konkurrencën e meshkujve dhe femrave në grupmoshat U16. Yjet e vegjël të volejbollit edhe këtë periudhë me vullnet e gatishmëri kanë punuar në përmbushjen e objektivëve personal dhe të klubeve. Para fillimit të stinorit të ri, më poshtë ju sjellim një koleksion fotosh nga ekipet […]