Përzgjedhësi Ilazi, publikon listën e të ftuarave në Kombëtaren U19 për kualifikueset e Evropianit

FVK
2 2
Read Time25 Second

22 mars, 2022 – Përzgjedhësi i Kombëtares U19 të Kosovës, Lorik Ilazi, ka publikuar listën e volejbollisteve të ftuara në grumbullimin e grupmoshës U19, femrat, të cilat do t’i nënshtrohen përgatitjeve para ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Evropian, të cilat luhen në Prishtinë, nga data 8, deri më 10 prill. Grumbullimi bëhet më 24 mars, në ora 17:00, në Hotel ‘Trofta’, në Istog. Më poshtë, lista e plotë e volejbollisteve të grumbulluara, sipas rendit alfabetik.

1. Media – Lista e Kombetares KOSOVA U19 nw Volejboll Femrat

Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
25 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
25 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Deklaratat e trajnerit Ilazi, drejtorit Krasniqi dhe volejbollistes Llugaliu, para kualifikueseve për Evropian

Trajneri i Kombëtares U19, femrat, së bashku me drejtorin Krasniqi dhe volejbollisten Llugaliu, kanë folur para ndeshjeve kualifikuese për Kampionatin Evropian të kësaj grupmoshe, teksa kanë reflektuar në prag të grumbullimit që është organizuar nga Federata e Volejbollit të Kosovës, e që do të mbahet në Hotel ‘Trofta’, në Istog. […]