SUPERLIGA E KOSOVËS – JAVA E DYTË

FVK
Read Time53 Second

Më poshtë gjeni takimet e javës së dytë të Superliges së Kosovës në Volejboll :

SUPERLIGA MESHKUJT

(JAVA II)
Superliga M

(JAVA II)
Superliga M

(JAVA II)
Superliga M

(JAVA II)
Superliga M

(JAVA II)
Superliga M

SUPERLIGA FEMRAT

(JAVA II)
Superliga F

(JAVA II)
Superliga F

(JAVA II)
Superliga F

(JAVA II)
Superliga F

(JAVA II)
Superliga F

TABELA SUPERLIGA MESHKUJT

PozEkipiPikëtHS+
132133
228330
326327
422525
517619
615718
713516
8489
9285
10283

TABELA SUPERLIGA FEMRAT

PozEkipiPikëtHS+
131234
230233
329230
427328
514718
613814
7678
8677
9487
10285

8 7
Happy
Happy
67 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
33 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

LIGA E PARË - JAVA E DYTË

Tabela dhe ndeshjet e parapara për javen e dytë në ligen e parë të Kosovës në të dyja kategoritë