FVK uron ditën e Pavarësisë së SHBA-ve.

FVK
0 0
Read Time18 Second
FVK uron ditën e Pavarësisë së SHBA-ve.
Aleati jonë i madh edhe në sport, ishte derë e hapur edhe për volejbollistët, që të prekin ëndrrën amerikane.
Tash e sa vite bashkëpunimi me miqtë tanë nga Ohio dhe shtetet tjera, ka dëshmuar për vullnetin e madh të popullit amerikan që ta ndihmojë Kosovën dhe sportin e volejbollit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

PEZULLOHEN TË GJITHA AKTIVITETET E VOLEJBOLLIT NË HAPËSIRA TË MBYLLURA

PEZULLOHEN TË GJITHA AKTIVITETET E VOLEJBOLLIT NË HAPËSIRA TË MBYLLURA Ju informojm se pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për ndalimin e aktiviteteve sportive në ambiente të mbyllura, Federata e volejbollit e Kosovës ka bërë kërkesë që të vazhdohen garat e Superligës B, pasi që tashmë janë zhvilluar dy xhiro. […]