U14 femrat: Rezultatet nga të gjitha ndeshjet e zhvilluara sot

FVK
0 0
Read Time30 Second

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e grupmoshës U14 (femrat) në program për sot.
Nga gjashtë takimet sa ishin në plan-program për ditën e sotme, tri u zhvilluan në formatin e rregullt, ndërsa tri të tjera u mbyllën me rezultat zyrtar.

Më poshtë, rezultatet nga përballjet e zhvilluara:
Prishtina Elite-Prishtina 2:1
Seti i parë: 25-20; Seti i dytë: 17-25; Seti i tretë 15-9
Prishtina-Prishtina e Re 2:0
Seti i parë: 25-22; Seti i dytë 25-20
Prishtina Elite-Prishtina e Re 2-0
Seti i parë 25-12; Seti i dytë 25-16

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Dy ndeshje në konkurrencën e femrave u zhvilluan sot, në kuadër të grupmoshës U14.

Takimet u luajtën në formatin vajtje-ardhje mes Fushë Kosovës dhe Feronikelit, me vashat e reja që treguan paraqitje të forta. Të dy ekipet insistuan me vetëmohim impresiv të triumfonin, siç nënvizohet edhe nga rezultatet e ndeshjeve, teksa në fund u desh të ndahen të kënaqura me nga një fitore. Më […]