NË VIKEND NISIN GARAT E LIGËS SË PARË

FVK
0 0
Read Time22 Second

Pas një ndërprerje të garave prej rrethë shtatë muajsh për shkak të pandemisë, këtë vikend nisin garat e Ligës së parë. Në konkurencen femrave këtë vit marrin pjesë në gara 20 ekipe, ndërsa në konkurencen e meshkujve 9 ekipe.
Bashkangjitur mund ti gjeni terminet e ndeshjeve të javës së parë.
Federata e Volejbollit e Kosovës ju deshiron një fillim të mbarë dhe suksese të gjitha ekipeve pjesëmarrëse ??????
#federataevolejbollitekosovës #kosova #kosovo?? #volejboll #volleyball #ligaeparë? #javaeparë

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

JAVA E DYTË E SUPERLIGËS

Nesër dhe pasnesër luhen ndeshjet e javës së dytë të Superligës në të dy konkurencat. Në konkurencen e femrave ndeshja kryesore do të luhet në Skenderaj në mes të nikoqirit dhe Dritës nga Gjilani, ndërsa në konkurencen e meshkujve si ndeshje derbi e kësaj javë cilësohet ajo në mes të […]