SUPERLIGA MESHKUJT • NIS ME DERBI

FVK
0 0
Read Time15 Second

Takimi derbi i javës së parë mes dy finalistëve të edicionit të kaluar Ferizaj e Prishtina Volley, do të vie qysh në javën e parë.
Elita e djemve sjell duele interesante, në premierën e Superligës për edicionin 2020/21.
Ja dhe orari i plotë i pesë ndeshjeve të garës elite ⬇️

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

NË VIKEND NISIN GARAT E LIGËS SË PARË

Pas një ndërprerje të garave prej rrethë shtatë muajsh për shkak të pandemisë, këtë vikend nisin garat e Ligës së parë. Në konkurencen femrave këtë vit marrin pjesë në gara 20 ekipe, ndërsa në konkurencen e meshkujve 9 ekipe. Bashkangjitur mund ti gjeni terminet e ndeshjeve të javës së parë. […]