BEACH VOLLEY • KAMPIONATI U20

FVK
0 0
Read Time27 Second

BEACH VOLLEY • KAMPIONATI U20
Po zhvillohen garat e U20 në Beach Volley, në ambientet e bukura të Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit.
Derisa ditën e djeshme janë zhvilluar ndeshjet e para të Kampionatit U20, ndërsa pjesëmarrëse janë 40 çifte, 16 te djemtë e 24 te vajzat.
Garat sot kanë vazhduar nga ora 9:00, ndërsa finalet pritet të zhvillohen nën reflektorë nga ora 19:00 për vajzat dhe nga ora 20:00 për djemtë, në fushat afër Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit, në Prishtinë (afër Bibliotekes Kombëtare).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

PËRCAKTOHEN KAMPIONËT E BEACH VOLLEY U20 • PJESËMARRJE REKORD

PËRCAKTOHEN KAMPIONËT E BEACH VOLLEY U20 • PJESËMARRJE REKORD 40 ekipe (16 te djemtë e 24 te vajzat) si dhe 76 ndeshje për dy ditë (5-6 qershor 2021), kanë qenë rekorde të vëna në Kampionatin e Kosovës në beach volley për grupmoshat U20. Edhepse në ditën e parë, moti i […]