Deklarata e trajnerit Ylli Kadriu, pas fitores kundër Feronikelit:

FVK
0 0
Read Time30 Second

Deklarata e trajnerit të KV Skenderaj, Ylli Kadriu, pas fitores në xhiron e parë të Superligës A, femrat, kundër Feronikelit:

“Në këtë ndeshje KV SKENDERAJ ishte favorit dhe si i tillë e përmbylli me fitore të pastër prej 3-0.

“Kjo ndeshje na shërbeu që të luajmë me të gjitha lojtaret, duke u dhënë hapësirë gjatë tërë takimit dhe duke provuar formacione të ndryshme

“E rëndësishme ishte ndeshja e juniorëve, ku vajzat tona luajtën shumë mirë dhe fituan me shumë meritë.

“Tani, javët në vazhdim, i kemi disa lojëra shumë të forta dhe na duhet punë intenzive.”

#kvskenderaj #kvferonikeli #yllikadriu

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Deklarata e trajnerit Istref Elezaj, pas fitores kundër Fer Volley

Deklarata e trajnerit të Fushë Kosovës, Istref Elezaj, pas fitores kundër Fer Volley në xhiron e parë të Superligës A, femrat: “Ekipi i Fushë Kosovës, asnjëherë nuk është fokusu vetëm tek rezultati, gjithmonë e kemi bërë më të mirën në fushë pa mendu rezultatin. “Kjo edhe na ka sjellur deri […]