Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Skënderbeu shpallet kampion i Ligës "Gjergj Kastrioti"

Skënderbeu i Korçës ka triumfuar në finalen spektakolare të Ligës “Gjergj Kastrioti”, femrat, kundër ekipit nga Kosova, Skenderajt, në përballjen që u zhvillua në praninë e qindra tifozëve në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, të mërkurën mbrëma. Ishte një përballje që dhuroi spektakël të njëmendtë volejbolli, derisa u […]