SKENDERAJ DHE M-TECHNOLOGIE NË FINALE TË KUPËS SË FVK

FVK
0 0
Read Time29 Second

SKENDERAJ DHE M-TECHNOLOGIE NË FINALE TË KUPËS SË FVK

Skenderaj – Drita 3:2 (25:20,22:25,20:25,25:17,15:6)
.
.
M-Technologie – Kastrioti 3:2 (25:19,17:25,23:25,25:20,15:11)

Skenderaj dhe M-Technologie janë në finale të Kupës së FVK-së. Të dyja ndeshjet gjysmëfinale u zhvilluan në pesë sete ku Skenderaj arriti të fitoj mdaj Dritës, ndërsa M-Technologie ndaj Kastriotit.

Ndeshja finale zhvillohet sonte në ora,19:00 në Palestren E Sporteve “Bill Clinton” në Ferizaj

#federataevolejbollitekosovës #kupaefvk2019 #kvdrita #kvskenderaj #kvkastrioti #kvmtechnologie #volleyball #volejboll #kosova

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

LIGA E PARË FEMRAT, NDESHJET E XHIROS SË FUNDIT DHE TABELA