Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Superliga A, meshkujt: Rezultatet dhe renditja tabelare pas xhiros së katërt

6 mars, 2022 – Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e javës së katërt në Superligën A, meshkujt. Golden Eagle Theranda ka mposhtur bindshëm si mysafire Skenderbeun me rezultat 3-0, ndërsa fitore të vështirë arriti Ferizaj si nikoqir i Lubotenit me rezultat 3-2. Në përballjen tjetër, Peja triumfoi kundër Dritës për […]