KOSOVA HUMB NDESHJEN E PARË NË KAMPIONATIN BALLKANIK U-20

FVK
0 0
Read Time20 Second

Shqipëria – Kosova 3:0
(25:9, 25:11, 25:13)

Kosova ka humbur ndeshjen e parë të Kampionatit Ballkanik U-20 të meshkujve nga kombëtarja e Shqipërisë.

Kosova është pjesë e grupin A ku bëjnë pjesë edhe Shqipëria, Greqia dhe Maqedonia Veriore. 
Federata e Volejbollit e Kosovës uron ekipin kombëtar të Shqipërisë, ndërsa lojtarëve dhe stafit të Kosovës ju deshiron suksese në ndeshjet tjera.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

TË ENJTEN FILLON SEMINARI PËR TRAJNER TË BEACH VOLLEY

Nga data 27 Qershor deri me 1 Korrik, në Kosovë do të mbahet seminari ndërkombëtar për trajner të beach volley. Ky është seminari i tretë të cilin Federata e Volejbollit e Kosovës në bashkëpunim me Komitetin Olimpik të Kosovës dhe përkrahur nga Solidariteti Olimpik Ndërkombëtar do ta organizoj në Kosovë. Seminari […]