KOMBËTARJA U19 SONTE ZVILLON NDESHJE MIQËSORE KUNDËR MOLDAVISË

FVK
0 0
Read Time17 Second

Kombëtarja e Kosovës U19 femrat pas humbjes dje me Rumaninë 3:1 në sete, sonte do të zhvilloj ndeshje miqësore kundër Moldavisë me fillim nga ora 19:00 në kohën lokale të Turqisë.

Federata e Volejbollit i përgëzon vajzat për lojë shumë të mirë kundër Rumanisë dje, ndersa i uron suksese kombëtares U19 në ndeshjet e radhës!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Certifikohen edhe trajnerët e rinj të beach volley

Komiteti Olimpik i Kosovës në bashkëpunim me Federatën e Volejbollit të Kosovës ka organizuar kursin për trajnerë të volejbollit në rërë (beach volley). Kursi kishte filluar me datën 30 qershor dhe ka përfunduar sot më 1 korrik. Në këtë kurs personi i deleguar nga ana e Komitetit Olimpik të Kosovës, […]