PRESIDENTI I KOK-ut, VIZITON FVK-në

FVK
0 0
Read Time42 Second

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Ismet Krasniqi, i shoqëruar nga këshilltari ekzekutiv i tij Besim Aliti, kanë vizituar Federatën e Volejbollit të Kosovës.
Krasniqi e Aliti janë pritur nga presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci.
Krerët e KOK-ut, kanë rënë dakord për bashkërendim të aktiviteteve në rrafshin vendor, e me theks të veçantë edhe në ato ndërkombëtare.
Gjinovci e ka falënderuar presidentin e KOK-ut Ismet Krasniqi për bashkepunimin e mirë me Federatën e Volejbollit dhe mbështetjen e vazhdueshme të ofruar për komunitetin e këtij sporti.
Organizimi i aktiviteteve ndërkombëtare edhe në Kosovë, do të jenë synim i FVK-së, e në këtë linjë, KOK do të jetë krah i djathtë i FVK-së.
Presidenti Gjinovci, i dorëzoi edhe një plaketë të parit të KOK-ut Ismet Krasniqi, në shenjë mirënjohje për bashkëpunimin e mirë.
#FanZONE #EURO2020 #RTK1

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

UJI ALKALINE SPONSOR I FVK-së

Kompania Ultra Cosmetics, prodhuese e Ujit Alkaline #Active+, ka firmosur marrëveshje bashkëpunimi për sponsorizim të Federatës së Volejbollit. Presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci, e ka falënderuar kompaninë Ultra Cosmetics për mbështetjen edhe më herët, dhënë përmes furnizimit me ujin Alkaline Active+. Marrëveshja është nënshkruar në selinë e kompanisë Ultras Cosmetics […]