KOMBËTARJA • PËRGATITJE PROFESIONALE TEKNIKE

FVK
0 0
Read Time25 Second

🎥 KOMBËTARJA • PËRGATITJE PROFESIONALE TEKNIKE
Kombëtarja e Kosovës në volejboll po vazhdon përgatitjet, sipas planit të paraqitur më herët nga përzgjedhësi Lorik Ilazi.
Përgatitjet intenzive teknike, sa atraktive, po aq edhe profesionale, kanë bërë që secila prej të ftuarave të japë maksimumin në këtë grumbullim në Istog.
Dy herë në ditë stërvitje, me kombinim të seancave stërvitore si dhe me plan të mirëfilltë për ta arritur pikun në javën e parë të Majit, kur Kosovën e presin sfidat për kualifikime në CEV EuroVolley 2021.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

PRESIDENTI GJINOVCI VIZITOI KOMBËTAREN

PRESIDENTI GJINOVCI VIZITOI KOMBËTAREN Presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci, e vizitoi kampin e Kombëtares së Kosovës në volejboll. Gjatë grumbullimit në Istog, vashat e Kombëtares të shtunën janë vizituar nga i pari i FVK-së, i cili e ka përcjellur nga afër punën dhe atmosferën në kampin e “Dardaneve”. Gjinovci ka […]