KOSOVA KUNDËR MOLDAVISË PËR VEND TË PESTË

Me fillim nga ora, 13:30 sipas orës sonë lokale, Kosova sot do të zhvilloj ndeshjen e fundit në kuadër të Kampionatit Ballkanik U19 femrat kundër kombëtares së Moldavisë.

Federata e Volejbollit e Kosovës i’u uron suksese në ndeshjen e sotme vajzave dhe stafit të kombëtares !

Ndeshjen mund ta ndiqni live në linkun e më poshtëm:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *