KAMPIONATI EVROPIAN I BEACH VOLLEY U18

FVK
0 0
Read Time23 Second

Baden, Austri

Kosova është përfaqësuar në Kampionatin Evropian për meshkuj U18, i cili është duke u mbajtur në Baden të Austrisë. 
Në bazë të shortit Kosova për kundërshtar ka patur ekipin e Moldavisë dhe Armenisë. 
Dyshja kosovare Salihu/Tara në momente të caktuara treguan lojë të barabart me ekipet kundërshtare mirëpo nuk arritën të kualifikohen më tutje.

MLD vs KOS  2:0 21:09, 21:12

KOS vs ARM 0:2 10:21, 16:21

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KAMPIONATI EVROPIAN I BEACH VOLLEY U18

Baden, Austri Kosova është përfaqësuar në Kampionatin Evropian për femra U18, i cili është duke u mbajtur në Baden të Austrisë. Në bazë të shortit Kosova për kundërshtar ka patur ekipin e Polonisë dhe Rumanisë. Dyshja kosovare Avdullahu/Idrizi në momente të caktuara treguan lojë të barabart me ekipin e Rumanisë mirëpo nuk […]