KOMBËTARJA U20 (DJEMTË) NIKOQIRE E ZVICRËS DHE ESTONISË

FVK
1 0
Read Time24 Second

KOMBËTARJA U20 (DJEMTË) NIKOQIRE E ZVICRËS DHE ESTONISË

Kombëtarja U20 (djemtë) nga 10-12 Janar 2020 do ta kërkojë kualifikimin për CEV Kampionatin Evropian, përmes ndeshjeve që i zhvillon si nikoqir.

Sfidat e Grupit 2, në kualifikimet e fazës së parë, do të zhvillohen në Pallatin e Rinisë dhe të Sportit në Prishtinë.

Në grup me Kosovën është Estonia dhe Zvicra dhe nga ky grup, dy të parët shkojnë tutje.

Orari i ndeshjeve të Kombëtares sonë është ky: (foto)

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KUALIFIKIMET PËR KAMPIONATIN EVROPIAN U19 - KOSOVA vs SUEDIA 0:3

KUALIFIKIMET PËR KAMPIONATIN EVROPIAN U19 KOSOVA vs SUEDIA ?? 0:3 23:25,18:25,22:25 Photo: CEV #cevqualifiers #womenu19 #kosovo #kosova #federataevolejbollitekosovës