Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

PEJA TRIUMFON NË FINALE, RIKTHEN TROFEUN NË “KARRAGAÇI”

KV Peja ka triumfuar në finale të Kupës së Kosovës në volejboll te djemtë, pasi në pesë sete mposhti KV Ferizaj 3-2. Në një takim super rivalizues dhe maratonik, fituesi është përcaktuar vetëm pas tie-break. Ferizaj e filloi shumë mirë ndeshjen, duke triumfuar në setin e parë 25:15. Në setin […]