KUPA E KOSOVËS MESHKUJT

FVK

🏆 KUPA E KOSOVËS • Meshkujt Gjysmëfinalet 🗓 E MËRKURË, 07.04.2021 17:00h • Drita vs Peja 19:00h • Ferizaj vs Golden Eagle Theranda Finalja 🗓 E ENJTE, 08.04.2021 15:00h • Drejtpërdrejt në RTK1

M-TECHNOLOGIE NË FINALE ME DRITËN

FVK

Kampioni në fuqi dhe fituesi i Kupës, M-Technologie ka siguruar finalen e dytë rradhazi të garave në Play-OFF. Skuadra e drejtuar nga Naser Krasniqi nuk lejoi befasi në ndeshjen e tretë, njëherit përcaktuese për biletën që siguronte finalen. M-Technologie mposhti Skenderajn 3 me 0 (25:19; 25:20; 25:20), duke e mbyllur […]