MUSA SELIMI, DO TË UDHEHEQË ME KOMISIONIN PROFESIONAL

FVK
0 0
Read Time28 Second

Treshja e anëtarëve të përcaktuar në Komisionin për Profesional të Volejbollit, Musa Selimi, Bujar Dervishaj e Afërdita Sadiku, kanë zhvilluar takimin e parë.
Me pëlqimin e anëtarëve të këtij Komisioni, kryetar i komisionit u zgjodh Musa Selimi.
Ndërkohë trajneri i mirënjohur, Bujar Dervishaj e ka paraqitur projektin e zhvillimit të trajnerëve, së cilit FVK do t’i kushtojë rëndësi të veçantë.
Selimi, Dervishaj e Sadiku, diskutuan edhe për mundësitë e format që do t’i ketë ky Komision, për të dhënë kontributin konkret në zhvillimin e volejbollit në Kosovë.
#komisioniprofesional #KosovaVolleyball #MKRS #AgroTrade #UjiAlkaline

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

AFARISTËT E NJOHUR TË “DAFRON” DHE “VLERA SPORT” VIZITOJNË FVK-në

Pronari i prodhuesit të njohur të veshjeve sportive “Dafron”, turku Serdar Ilk dhe pronari i kompanisë më të madhe kosovare për paisjet sportive “Vlera Sport”, Faton Paçarada, kanë qëndruar në vizitë të shkurtër në Federatën e Volejbollit të Kosovës. Ilk dhe Paçarada janë pritur nga sekretari i përgjithshëm i FVK-së […]