HAPET AFATI KALIMTAR I JANARIT PËR VOLEJBOLLISTË DHE VOLEJBOLLISTE

FVK
1 0
Read Time39 Second

Sot edhe zyrtarisht hapet periudha e dytë e afatit kalimtar për volejbollistë/e. Në këtë periudhë të drejt kalimi kanë të gjithë ata lojtarë/e që nuk kanë qenë të angazhuar gjatë stinorit vjeshtor në ndonjë klub Kosovar.
Afati kalimtar do të jetë i hapur deri me 31 Janar në ora, 18:00. Ndërsa deri në mesnatën 31 Janarit do të jetë i hapur edhe afati kalimtar për lojtar të huaj.
Më poshtë mund ta gjeni rregulloren e kalimit të lojtarëve dhe çertfikaten e transferit për lojtarë/e.

RREGULLORJA E KALIMIT TË LOJTARËVE

CERTIFIKATA E TRANSFERIT TË LOJTARËVE

#FVK #afatikalimtarijanarit #volejboll #volleyball #kosova #CEV

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

NDESHJE REVIALE PËR NDERË TË 17 SHKURTIT

Ju njoftojm se për nderë të 17 Shkurtit ditës së Pavarësisë së Kosovës, Federata e Volejbollit e Kosovës do të organizoj ndeshje reviale ndërmjet ekipeve veterane në të dy konkurencat. Ftojm të gjitha ekipet e volejbollit të njoftojn ish volejbollistët/et që të jenë pjesë e këtyre ndeshjeve reviale. Të gjithë […]
Copyright All right reserved With Love Theme: Seek by ThemeInWP