FINALIZOHET EDHE ZYRTARISHT MARRËVESHJA FVK & ART MOTION

FVK
0 0
Read Time39 Second

Në vazhdën e përpjekjeve për promovimin sa më të madh të garave elite të volejbollit kosovar, FVK ka zyrtarizuar marrëveshjen me platformën e njohur Art Motion.

Presidenti i FVK-së Abedin Ibrahimi, është pritur në selinë e Art Motion nga drejtuesi i saj Agon Fehmiu.

Puna e mirë që në elitën e meshkujve e ka bërë Art MOTION dhe bashkëpunimi i sinqertë japin sinjale për vazhdimësi të këtij bashkëpunimi edhe pas përfundimit të kësaj pjese finale të këtij edicioni.

Federata e Volejbollit e Kosovës me këtë marrëveshje, ka arritur që ta bëjë volejbollin sportin e dytë më të transmetuar në Kosovë, në pjesën finale të garave.

FVK falënderon Artmotion dhe z. Agon Fehmiu për gadishmërinë për bashkëpunim në të mirë të sportit kosovar, në këtë rast volejbollit.

#FVK #ArtMOTION #MediaSponsor #Superliga #Meshkujt

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

URIME DITA BOTËRORE E GAZETARËVE SPORTIV

Federata e Volejbollit e Kosovës, uron tërë komunitetin e gazetarëve sportivë në Kosovë, me rastin e shënimit të 2 Korrikut – Ditës Botërore të Gazetarëve Sportiv. FVK e çmon jashtëzakonisht punën dhe përkushtimin e gazetarëve sportiv, dhënë sportit e me theks të veçantë volejbollit. Bashkëpunimi i mirë i ndërsjellë ka […]