KËTË JAVË NIS LIGA E PARË NË TË DYJA KATEGORITË

FVK
5 0
Read Time58 Second

Këtë javë do të nis edhe liga e parë në kategorinë e meshkujve dhe të femrave.

Ndeshjet që do te luhen këte gjiro janë këto :

LIGA E PARË FEMRAT PERËNDIM

LIGA E PARË FEMRAT LINDJE

0 - 3
Liga e Parë F Lindje

VJOSA F - LLAPI

3 - 1
Liga e Parë F Lindje

AS VUSHTRIA F - KAÇANIKU F

3 - 2
Liga e Parë F Lindje

ARBËRIA - TREPÇA

3 - 2
Liga e Parë F Lindje

ULPIANA F - FENIKS F

LIGA E PARË MESHKUJT

 

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

SUPERLIGA E KOSOVËS - JAVA E DYTË

Më poshtë gjeni takimet e javës së dytë të Superliges së Kosovës në Volejboll :