Lista e të ftuarve te Kosova U20 për ndeshjet e Kampionatit Ballkanik

FVK
0 0
Read Time39 Second
Trajneri, Blendi Haxhikadrija së bashku me stafin e tij, kanë vendosur për listën përfundimtare të të ftuarve për Kampionatin Ballkanik U20, i cili do të zhvillohet mes datave 6-10 shtator në Shqipëri.
Përgjatë dy ditëve të fundjavës, në grumbullimet seleksionuese morën pjesë një numër i kënaqshëm i lojtarëve, të cilët iu nënshtruan testeve fizike dhe parametrave antropometrik.
Kontigjenti i volejbollistëve të përzgjedhur gjatë kësaj jave do t’i vazhdojë përgatitjet në Gjakovë, ku do të stërviten intensivisht, para udhëtimit në Shqipëri.
Grumbullimi i parë mbahet qysh nesër, me fillim nga ora 12:00.
Gjeni listën e plotë të të ftuarve më poshtë:
Albi Macula
Eron Murseli
Erion Bajrami
Adonis Hyseni
Enes Shabani
Endrit Syla
Ervin Llazicani
Rinor Hazrolli
Erolind Kerqeli
Enes Haxha
Elis Taha
Erald Boshnjaku
Endi Zejna
Yll Salihu

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Krerët e FVK-së vizitojnë kampin e Kosovës U20

Presidenti i Federatës së Volejbollit të Kosovës (FVK), Bahri Gjinovci, sekretari i përgjithshëm Valon Nikqi dhe figura që ka dhënë kontribut të madh për ngritjen e volejbollit në qytetin e Gjakovës, Asllan Nimani, i cili ka qenë edhe anëtar i bordit të FVK-së në të kaluarën, vizituan sot kampin përgatitor […]