Aksioni në Beach Volley rikthehet me ndeshjet e U22 në mesjavë

FVK
0 0
Read Time31 Second
29 qershor, 2022 – Më 29/30 qershor, 2022, në “Holiday Resort” të Sllatinës së Madhe, zë vend Kampionati i grupmoshës nën 22-vjeç në Beach Volley. Federata e Volejbollit të Kosovës njofton se plot 20 ekipe do të marrin pjesë, nga 10 prej secilës konkurrencë. Nga 18 ndeshje do të zhvillohen në kategorinë e femrave dhe meshkujve, në atë që pritet të jetë një spektakël i vërtetë volejbolli në rërë. Me fillim nga ora 12:15 bëhet hedhja e shortit, për të vazhduar me fillimin e turneut nga ora 12:35.FVK u uron ekipeve të përfshira suksese dhe fat në këtë garë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Luboteni pjesë e "CEV Challenge Cup 2023"

Luboteni do ta përfaqësojë Kampionatin e Kosovës në “CEV Challenge Cup 2023”. Ekipi ferizajas do të ndeshet me rivalin izraelit Maccabi Tel AVIV, në 1/32-tën e finales së kompeticionit. Më 13 tetor, 2022, Luboteni luan si mysafir i ekipit izraelit, për të zhvilluar të kthimit një javë më vonë. Federata […]