LIGA E PARË, VAZHDON JAVA E VII TEK KATEGORIA E FEMRAVE

FVK
1 0
Read Time53 Second

LIGA E PARË FEMRAT - PERËNDIM

Liga e Parë F Perëndim

Liga e Parë F Perëndim

Liga e Parë F Perëndim

Liga e Parë F Perëndim

LIGA E PARË FEMRAT - LINDJE

Liga e Parë F Lindje

Liga e Parë F Lindje

Liga e Parë F Lindje

Liga e Parë F Lindje

TABELA LIGA E PARË FEMRAT - PERËNDIM

PozEkipiPikëtLFHS+S-
124880243
219862219
316862159
4148531612
598351318
678351421
778261020
87826920
95817818

ABELA LIGA E PARË FEMRAT - LINDJE

PozEkipiPikëtLFHS+S-
123880242
222871236
3148531713
4128531717
5128441514
6128441416
778261220
868171021
90808124

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
100 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

ËSHTË MBAJTUR ASAMBLEJA E 21 E FEDERATËS BALLKANIKE

Në Bukuresht të Rumanisë sot është mbajtur asambleja e 21 e Federatës Ballkanike të Volejbollit BVA. Federata e Volejbollit e Kosovës në këtë asamble është përfaqësuar nga kryetari i FVK-së z.Abedin Ibrahimi, sekretari i përgjithshëm z.Valon Nikqi, nënkryetarja znj. Mimoza Shkodra Bislimi dhe z. Shemsedin Vehapi anëtar i këshillit profesional. […]