TË SHTUNËN, PLAY-OFF U18

FVK
0 0
Read Time15 Second

TË SHTUNËN, PLAY-OFF U18
Të shtunën zhvillohen garat e play-off në U18, të cilat janë planifikuar të mbahen në Malishevë.
Orari i ndeshjeve:
13,00 VELLAZNIMI – THERANDA
14,00 AS VUSHTRRIA-PRISHTINA
15,00 FUSHE KOSOVA – DRITA
16,00 FERONIKELI – MALISHEVA
17,00 FINALJA E MASHKUJVE
18,00 FINALJA E FEMRAVE

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KAMPIONATI I KOSOVËS U16 FEMRAT

Në Pejë dhe në Gjilan janë zhvilluar garat çerekfinale të grupmoshës U16 në konkurencen e femrave. Garat u zhvilluan në dy grupe ku tetë ekipet fituese nga grupet u takuan në mes veti në çerekfinale. Në Pejë, në Q.S.R. Suti Sport pjesëmarrëse ishin skuadrat: Suti Sport, Malisheva, Gjinoci dhe Prishtina […]