Xhiroja e parë në Superligën B, femra dhe meshkuj

FVK
0 0
Read Time15 Second
Fundjava gjithashtu markon edhe fillimin e edicionit të ri në Superligën B, femra dhe meshkuj (lindje/perëndim).
Plot 15 ekipe do të marrin pjesë në të dy grupet në konkurrencën e meshkujve, ndërsa tetë në konkurrencën e femrave. Gjeni të paraqitura grafikisht çiftet e xhiros së parë në të dy konkurrencat.
May be an image of 6 people and text that says 'FVK FEDERATAE VOLEJBOLLIT VoLLEyBAL FEDERATION KOSOVES KOSOVA REP DHESPORTIT SUPERLIGA FEMRAT VS PRISHTINA KLINA 09-10-2022 14:30 FERIZAJ SUTI SPORT 08-10-2022 19:00 UPLIANA LLAPI 09-10-2022 18:00 KASTRIOTI MALISHEVA 08-10-2022 14:00 agrotrade ...anytime,anywhere My travel www. fvk-ks.org fvkkosova kosovavolleyballfederation kosvolleyball leyball'
May be an image of 2 people and text that says 'FVK FEDERATAE VOLEJBOLLIT KOSOVES VOLLEYBALL FEDERATION KOSOVA REPUBLIKA KOSOVES KULTURES,RINISE DHESPORTIT SUPERLIGA MESHKUJTLINJE VS AS VUSHTRRIA FENIKS 09-10-2022 18:00 LLAPI ULPIANA 08-10-2022 19:30 VJOSA KAÇANIKU 08-10-2022 18:00 LUBOTENI J SHPELLA agrotrade ..anytime,anywhere My travel www. fvk-ks.org fvkkosova kosovavolleyballfederation kosvol leyball'
May be an image of 1 person and text that says 'FVK REPUBLIKA EKOSOVES FEDERATA Û VOLEJBOLLIT KOSOVES VOLLEYBALL FEDERATION KOSOVA SUPERLIGA Ð MINISTRIAEKULTURES,RINISE DHESPORTIT MESHKUJT PERÄNDIM VS PRISHTINA VOLLEY DUKAGJINI 08-10-2022 13:00 PRISHTINA DRENICA 09-10-2022 19:00 FERONIKELI LIBERO 09-10-2022 12:00 VELLAZNIMI LIRE agrotrade ...anytime,anywhere My travel wwW. fvk-ks.org fvkkosova kosovavolleyballfederation kosvolleyball leyball'

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Xhiroja e dytë në Superligën A, meshkujt, vjen me superndeshje

Superliga A vazhdon këtë fundjavë me xhiron e dytë, e cila do të përcillet me superndeshje, derisa të tri takimet në konkurrencën e meshkujve nuk duhet humbur. G. E Theranda dhe Peja ndeshen në përballjen interesante, pasi të dy këto ekipe realizuan fitore në xhiron e parë kundër Dritës respektivisht […]