MBYLLET ME SUKSES KAMPIONATI I KOSOVËS NË BEACH VOLLEY U20

FVK
0 0
Read Time27 Second
Sot është mbyllur me sukses edhe Kampionati i Kosovës në Beach Volley në kategorinë U20 M/F. Pas pjesëmarrjes së 35 ekipeve, 19 në kategorinë e femrave dhe 16 në kategorinë e meshkujve u arritën këto këto rezultate:
Femrat:
?Rinesa Hasani & Melirona Avdullahu (Kastrioti)
?Amela Llugaliu & Erëza Rushiti (M-Technologie)
?Vesa Shabani & Elita Idrizi (Drita)
Meshkujt:
?Ermal Maliqi & Erion Bajrami (Drita)
?Endrit Nrecaj & Argjend Sopaj (Theranda)
?Ergon Tara & Andi Bajrami (Prishtina Volley)
Faleminderit

Spirit of Drini | Ujë Mineral – Premium

, Holiday Resort,

Artmotion

??

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

SUPERKUPA MBARËKOMBËTARE E VOLEJBOLLIT

Pas një takimi informal, të mbajtur të martën në mbrëmje në Durrës, drejtuesit e Federatës Shqiptare të Volejbollit dhe ata të Federatës së Volejbollit të Kosovës, kanë finalizuar hollësitë e marrëveshjes së arritur në shkurt të këtij viti, për organizimin e Superkupës Mbarëkombëtare të Volejbollit. Kjo Superkupë do të organizohet […]