FVK ju uron 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës

FVK
0 0
Read Time9 Second

FVK ju uron 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës

Në proceset e rëndësishme për vendin, volejbolli gjithmonë ka treguar se është faktor i promovimit të vlerave të shtetësisë sonë!

Urime ?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

NË FUNDJAVË NIS PRANVERA

NË FUNDJAVË NIS PRANVERA Elita e meshkujve dhe e femrave në volejboll, në fundjavë e nis aventurën e saj pranverore. Klubet e elitës, do të nisin garën mes top-6 ekipeve me plasmanin më të mirë pas stinorit vjeshtor. Duelet e para të pranverës sjellin përballje e rivalëve tradicionalë dhe për […]