KOSOVA NË ASAMBLENË E CEV

FVK
0 0
Read Time29 Second

Të premten do të fillojë punimet e veta, asambleja e 41-të e përgjithshme e Konfederatës Evropiane të Volejbollit (CEV).
Në drejtim të Vjenës në Austri, ka udhëtuar edhe presidenti i FVK-së Dr. Abedin Ibrahimi i shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm z. Valon Nikqi.
Ibrahimi e Nikqi do të jenë pjesë edhe e votimit ku do të zgjidhen organet e reja, përfshirë edhe presidentin e CEV.
Mes tjerash, federatat evropiane do të kenë mundësi të rishikojnë vendimet dhe zhvillimet në secilën prej anëtarëve të CEV, gjatë periudhës së vështirë të pandemisë COVID19.
#CEV #GeneralAssembly #KosovaVolleyball

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

CEV • ASAMBLEJA E 41-të E PËRGJITHSHME

Kosova dhe Shqipëria me bashkëpunim e koordinim, në zhvillimet e fundit në Konfederatën Evropiane të Volejbollit (CEV). Asambleja e përgjithshme po mban punimet e saj në Vjenë të Austrisë.