KOSOVA HUMB EDHE DY NDESHJE NË KAMPIONATIN BALLKANIK U-20

FVK
0 0
Read Time23 Second

Kosova – Maqedonia Veriore  0:3
(10:25, 15:25, 12:25)

Greqia – Kosova 3:0
(25:11, 25:9, 25:16)

Kosova ka humbur edhe në ndeshjen e dytë dhe të tretë në Kampionatin Ballkanik U-20 të meshkujve nga kombëtarja e Maqedonisë Veriore dhe Greqisë.

Kosova është pjesë e grupin A ku bëjnë pjesë edhe Shqipëria, Greqia dhe Maqedonia Veriore. 
Federata e Volejbollit e Kosovës lojtarëve dhe stafit të Kosovës ju dëshiron suksese në ndeshjet tjera.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

FILLON KURSI TEKNIK PËR TRAJNER TË BEACH VOLLEY

Në ambientet e Holiday Resort ka filluar Kursi Teknik për trajnerët e Beach Volley, me pjesëmarrje të mbi 30 trajnerëve.