SUPER KUPA E KOSOVËS 2019 : DIRTA – SKENDERAJ

FVK
3 0
Read Time31 Second

✖️✖️? SUPERKUPA 2019 ? ✖️✖️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

? KV DRITA vs KV SKENDERAJ ?
———-
? E mërkurë, 20:00h
? Pallati i Rinisë dhe i Sporteve, Prishtinë

LIVE – RTK 4

—————
Kampioni KV Drita përballë fituesit të Kupës KV Skenderaj, në sfidën e parë të edicionit të ri.

Para xhiros së parë të edicionit 2019/20, gjithçka fillon me Superkupën e Volejbollit të femrave.

Spektakli i madh, të mërkurën në orën 20:00 në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Ejani në super-ndeshjen e volejbollit ?

#Volleyball #Kosova #SuperCUP #Drita #Skenderaj

 

DRITA F - SKENDERAJ

3 0
Read Time31 Second

Happy
Happy
0 0 %
Sad
Sad
0 0 %
Excited
Excited
0 0 %
Sleepy
Sleepy
0 0 %
Angry
Angry
0 0 %
Surprise
Surprise
1 100 %

Detajet

Data Koha Dita e lojës
09/10/2019 20:00 SUPER KUPA

Vendi

Pallati i Rinisë dhe Sporteve
// position we will use later var lat = 42.661073708798426; var lon = 21.15716814994812; // initialize map map = L.map('sp_openstreetmaps_container', { zoomControl:false }).setView([lat, lon], 15); // set map tiles source L.tileLayer('https://tile.openstreetmap.org/{z}/{x}/{y}.png', { attribution: 'Map data © OpenStreetMap contributors', maxZoom: 18, }).addTo(map); // add marker to the map marker = L.marker([lat, lon]).addTo(map); map.dragging.disable(); map.touchZoom.disable(); map.doubleClickZoom.disable(); map.scrollWheelZoom.disable();
Dritan Hoxha, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo

Rezultatet

Ekipi12345T
DRITA F25211925153
SKENDERAJ1525252392

Referat

Refer 1Refer 2Refer i Vijave
Ardian IbrajIsmajl JashariIdriz Ferizi
Vllaznim Shabani

 

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

DRITA FITON SUPERKUPËN E KOSOVËS

DRITA vs SKENDERAJ 3:2 25:15,21:25,19:25,25:23,15:9 ————————— Ekipi i Dritës nga Gjilani ka arritur të fitoj trofeun e Superkupës për vitin 2019, duke e mposhtur ekipin e Skenderajt 3:2 në sete në një lojë mjaft interesante. Drita e filloj mirë lojën duke e fituar setin e parë me rezultat 25:15. Në […]