VIDEO MATERIALE PËR VOLEJBOLL

FVK
2 0
Read Time15 Second

VIDEO MATERIALE PËR VOLEJBOLL

Konfederata Evropiane e Volejbollit- CEV ka përgaditur disa video materiale për fillestarë të cilat mund të përdoren nga mësuesit dhe trajnerët e volejbollit. Videot mund ti gjeni në linkun e bashkangjitur:

https://inside.cev.eu/en/development/cev-school-project/school-project-videos/

#federataevolejbollitekosovës #schoolproject #volleyball #growthegame #cevdevelopment

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

SUPERLIGA A, JAVA E TRETË