ZV. PRESIDENTI I CEV NË KOSOVË

FVK
0 0
Read Time30 Second

ZV. PRESIDENTI I CEV NË KOSOVË

Zv. Presidenti i Konfederatës Evropiane të volejbollit Renato Arena, do të arrijë të premten në Prishtinë.

Arena do të jetë pjesë e aktiviteteve të organizuara nga Federata e Volejbollit e Kosovës, për nder të përvjetorit të 12-të të pavarësisë.

Italiani Renato Arena të shtunën do të përcjellë nga afër ceremoninë e Laureatëve të vitit 2019, në shtëpinë kosovare të volejbollit.

Kjo është hera e dytë me radhë që një personalitet i lartë nga Konfederata Evropiane e Volejbollit (CEV), vie në Kosovë, pasi vitin e kaluar ishte zv.presidenti tjetër, turku Ozkan Mutlugil.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

CEV • VIZITA E RENATO ARENA NË KOSOVË

CEV • VIZITA E RENATO ARENA NË KOSOVË Vizita e zv. presidentit të CEV në Kosovë, është bërë lajm në mediat evropiane dhe në faqen zyrtare të CEV. Lajmi i publikuar në web-faqen e Konfederatës Evropiane të Volejbollit sjell detaje nga: – Pritja e z. Arena nga Ministrja Vlora Dumoshi […]