Deklarata e trajnerit të Skenderbeut, Astrit Shala, pas fitores kundër Ferizajt

FVK
1 0
Read Time20 Second

Deklarata e trajnerit të Skenderbeut, Astrit Shala, pas fitores kundër Ferizajt:

“‘Treni’ Kv Skënderbeu filloi mbarë. Sot në palestrën e sportit, ‘Better Life’ Lipjan, mposhtëm Kv Ferizajn 3-2. Një falënderim për lojtarët tanë që dhanë maksimumin për këtë fitore, kurse një super falënderim për tifozët që nuk u ndalën asnjëherë në mbështetje të klubit.

“Vazhdojmë javën tjetër në Gjilan ku lojtarëve tanë u urojmë suksese”.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Në fundjavë fillon sezoni i ri në Ligën e Parë, femrat

7 tetor, 2022 – Më 8 dhe 9 tetor zhvillohen ndeshjet e javës hapëse në Ligën e Parë në konkurrencën e femrave. Plot 16 ekipe do të marrin pjesë të ndara në dy grupe, lindje/perëndim. Gara pritet të jetë e fortë dhe interesante, derisa luftohet për plasman në Superligën B […]