KOMBËTARJA NISET NË PODGORICË

FVK
0 0
Read Time23 Second

KOMBËTARJA NISET NË PODGORICË

Kombëtarja e vajzave në volejboll, u nis në drejtim të kryeqytetit të Malit të Zi, Podgoricës, ku do të zhvillojë fazën e parë të kualifikimeve për CEV EuroVolley 2021.

Volejbollistet tona pas qëndrimit 14 ditor në Istog, u nisen direkt për në Mal të Zi.

Kombëtarja jonë gjendet në Grupin D, së bashku me Malin e Zi, Sllovakinë dhe Finlandën.

Kualifikimet fillojnë të premten, më 7 maj 2021, në SC Verde në Podgoricë

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

FVK NËNSHKRUAN MEMORANDUM ME MKRS-në

FVK NËNSHKRUAN MEMORANDUM ME MKRS-në Presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci, ka nënshkruar të premten memorandumin me Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe të Sportit, Ministri Hajrulla Çeku, i shoqëruar nga zv. Ministrja Daulina Osmani, e kanë nënshkruar memorandumin në emër të MKRS-së, duke ofruar bashkëpunimin e tyre të plotë, në shërbim […]