Superliga A, meshkujt: Rezultatet dhe renditja tabelare pas javës së dytë

FVK
0 0
Read Time21 Second

Dy ndeshje janë luajtur këtë fundjavë në kuadër të xhiros së dytë të Superligës A, meshkujt.

Përballja mes Ferizajt dhe Lubotenit është shtyrë për një datë tjetër, për shkak të angazhimeve të Lubotenit në garat ndërkombëtare.

Peja kryeson pas dy xhirove me 6 pikë, e përcjellur nga Drita me 4. G. E Theranda dhe Skenderbeu kanë nga dy, ndërsa Ferizaj 1 dhe në fund është Luboteni me zero pikë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Rezultatet dhe renditja tabelare në Superligën A, femrat, pas xhiros së dytë

Drita kryeson me 6 pikë, aq sa ka edhe Skenderaj, derisa Fer Volley ka 4, e përcjellur nga Fushë Kosova me 2. M-Technologie dhe Feronikeli janë ende pa pikë edhe pas javës së dytë.