REZULTATET DHE TABELAT – SUPERLIGA E KOSOVËS JAVA IV

FVK
Read Time55 Second

Vazhdon Superliga e Kosovës në javën e katërt në Volejboll për femra dhe meshkuj, këtë javë luhen takimet :

SUPERLIGA MESHKUJT

(JAVA IV)
Superliga M

(JAVA IV)
Superliga M

(JAVA IV)
Superliga M

(JAVA IV)
Superliga M

(JAVA IV)
Superliga M

SUPERLIGA FEMRAT

(JAVA IV)
Superliga F

(JAVA IV)
Superliga F

(JAVA IV)
Superliga F

(JAVA IV)
Superliga F

(JAVA IV)
Superliga F

TABELA : SUPERLIGA MESHKUJT

PozEkipiPikëtLHS+S-Koeficienti
1321213381.187
22812330101.223
32612327161.075
42212525151.042
51712619220.983
61512718240.938
7139516160.956
84989240.888
92985240.865
102983260.774

TABELA : SUPERLIGA FEMRAT

PozEkipiPikëtLHS+S-Koeficienti
1311223491.317
2301223381.339
32912230121.236
4271232891.338
51412718240.938
61312814260.857
76978220.842
86977230.723
94987250.787
102985260.689

6 0
Happy
Happy
33 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
67 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

SHGSK U PRIT NË FEDERATËN E VOLEJBOLLIT

Në kuadër të serisë së takimeve nëpër federatat dhe institucionet sportive, drejtuesit e Shoqatës së Gazetarëve Sportivë të Kosovës janë pritur nga Presidenti I FVK-së Dr. Abedin Ibrahimi dhe sekretari I përgjithshëm Valon Nikqi. Presidenti Ibrahimi, ka uruar Edmond Thaçin dhe Artan Muhaxhirin për detyrën e re në SHGSK, duke […]