LIGA E PARË – JAVA E TRETË

FVK
Read Time1 Minute, 27 Second

Këtë javë vazhonë java e tretë e ligës së parë në të dyja kategoritë, takimet që luhen këtë javë dhe tabelat i gjeni më poshtë:

LIGA E PARË FEMRAT PERËNDIM

Liga e Parë F Perëndim

Liga e Parë F Perëndim

Liga e Parë F Perëndim

Liga e Parë F Perëndim

LIGA E PARË FEMRAT LINDJE

Liga e Parë F Lindje

Liga e Parë F Lindje

Liga e Parë F Lindje

Liga e Parë F Lindje

TABELA : LIGA E PARË FEMRAT PERËNDIM

PozEkipiPikëtLHS+S-Koeficienti
124802431.256
219822191.210
316821591.023
4148316121.000
598513180.934
678514210.979
778610200.952
87869200.870
95878180.874

TABELA : LIGA E PARË FEMRAT LINDJE

PozEkipiPikëtLHS+S-Koeficienti
123802421.467
222812361.394
3148317131.019
4128317171.057
5128415141.044
6128414160.981
778612200.857
868710210.901
90881240.518

LIGA E PARË MESHKUJT

TABELA : LIGA E PARË MESHKUJT

PozEkipiPikëtLHS+S-Koeficienti
113511451.144
211511361.086
311511471.132
45537130.937
54548130.879
61553150.864

3 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
100 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

REZULTATET DHE TABELAT - SUPERLIGA E KOSOVËS JAVA IV

Vazhdon Superliga e Kosovës në javën e katërt në Volejboll për femra dhe meshkuj, këtë javë luhen takimet :