KUPA BALLKANIKE E KLUBEVE

FVK
0 0
Read Time27 Second
KV Ferizaj ?? vs Ankara Sport Club ?? 0:3 (10:25,18:25,12:25)
Kampioni i Kosovës në konkurencen e meshkujve Ferizaj ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës Ballkanike. Skuadra e Anka Sport Club ishte më e mirë se skuadra kosovare dhe arriti që me rezultat 3:0 në sete ta fitoj ndeshjen.
Sot me filim nga ora 16:00 sipas orës lokale të Turqisë, luhet edhe ndeshja e dytë. Fituesi i Kupës Ballkanike kualifikohet në Challenge Cup.
Credits: Ankara Sport Club

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KOSOVA E PËRMBYLL PJESËMARRJEN NË KAMPIONATIN EVROPIAN U20

KOS vs SWE 0:2 (11:21,9:21). KOS vs AND 0:2 (12:21,19:21) Kombëtarja e femrave në beach volley ka përmbyllur pjesëmarjen në Kampionatin Evropian që po mbahet në Brno të Çekisë. Me dy humbjet e pësuara nga Suedia dhe Andora, Kosova nuk ka mundur të kaloj fazen e grupeve dhe kështu ka […]