ORARI I NDESHJEVE,SUPERLIGA A

FVK
0 0
Read Time12 Second

Pas vendimit për shtyerjen e vazhdimit për datën 13/14 Qershor, FVK ka publikuar edhe orarin e ndeshjeve. Federata e Volejbollit e Kosovës, ju uron shëndet në radhë të parë dhe suksese të gjitha klubeve pjesëmarrëse!

#federataevolejbollitekosovës #superligaA #orariindeshjeve #kosova #volleyball #volejboll

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

DRITA DHE KASTRIOTI RINISIN GARAT ME FITORE

SUPERLIGA A FEMRAT ▪️M Technologie – Drita 0:3 (21:25,22:25,23:25) ▪️Skenderaj – Kastrioti 1:3 (25:23,17:25,14:25,16:25) Dje dhe sot janë zhvilluar edhe ndeshjet e Superligës A në konkurencen e femrave pas vendimit të Bordit të FVK-së për vazhdimin e garave. Ndeshja e cila u zhvillua dje në Prishtinë, në mes të M […]