Tirana, kampione e ligës ‘Gjergj Kastrioti’, meshkujt

FVK
0 0
Read Time18 Second

Tirana mposht Erzenin në finale dhe shpallet kampion i ligës së përbashkët Kosovë-Shqipëri, ‘Gjergj Kastrioti’, në konkurrencën e meshkujve. Tiranasit triumfuan me rezultat 3-0 në palestrën ‘Feti Borova’ për të siguruar epitetin e fituesit të parë të kësaj lige. Federata e Volejbollit të Kosovës uron Tiranën për triumfin dhe përgëzon finalistin tjetër për paraqitjen e treguar.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Hidhet shorti i Kupës së Kosovës: Këto janë çiftet e rrethit të parë

04 mars, 2022 – Është hedhur shorti për Kupën e Kosovës në të dy konkurrencat dhe janë përcaktuar çiftet si më lart. Takimet e rrethit të parë do të luhen në datat 9/10 mars.