Presidenti Gjinovci nënshkruan marrëveshje sponsorisimi me ‘My Travel’

FVK
0 0
Read Time27 Second
Presidenti i Federatës së Volejbollit të Kosovës (FVK), Bahri Gjinovci ka nënshkruar marrëveshje sponsorisimi me kompaninë e udhëtimit, ‘My Travel’, e cila ka vendosur të përkrah institucionin më të lart të volejbollit në vend me mjete financiare. Gjinovci falenderoi pronaren e ‘My Travel’, Agnesa Sadiku Gjyshinca për gatishmërinë e bashkëpunimit dhe vullnetin për të kontribuar në Federatën e Volejbollit të Kosovë5s. My Travel është një kompani e menaxhimit të udhëtimit në të gjithë botën, dhe fokusi i saj kryesor është shërbimi cilësor, stabiliteti financiar dhe kënaqësia e klientit.
May be an image of 2 people, people standing, screen and indoor

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Vendimet e bordit të FVK-së nga mbledhja e fundit

Bordi i Federatës së Volejbollit të Kosovës, me datë 20.09.2022, ka mbajtur mbledhjen e rregullt në të cilën, ndër të tjera, mori këto vendime: Aprovoi raportin e pjesëmarrjes në Kampionatin Ballkanik U19, femrat. Aprovoi raportin e pjesëmarrjes në Kampionatin Ballkanik U20, meshkujt. Aprovoi raportin e pjesëmarrjes në Kampionatin Evropian të […]