REZULTATET DHE TABELAT NGA NDESHJET E JAVËS SË DYTË NË ELITEN E VOLEJBOLLIT KOSOVAR

FVK
Read Time51 Second

SUPERLIGA A MESHKUJT

SUPERLIGA A FEMRAT

TABELA SUPERLIGA A MESHKUJT

PozEkipiPikëtLFHS+S-
13212111338
22812933010
32612932716
42212752515
51712661922
61512571824

TABELA SUPERLIGA A FEMRAT

PozEkipiPikëtLFHS+S-
13112102349
23012102338
329121023012
4271293289
51412571824
61312481426

4 0
Happy
Happy
80 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
20 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

VIDEO MATERIALE PËR VOLEJBOLL

VIDEO MATERIALE PËR VOLEJBOLL