REGJISTRIMI I EKIPEVE TË BEACH VOLLEY U20

FVK
0 0
Read Time20 Second
Të gjitha ekipet që dëshirojn të regjistrohen për pjesëmarrje në Kampionatin e Beach Volley, regjistrimin mund ta bëjnë në linkun më poshtë⤵️
Të drejtë pjesëmarrje kanë të gjithë lojtarët/et e lindur në vitin 2001 e më të rinj.
Federata e Volejbollit e Kosovës ju dëshiron një fillim të mbarë dhe suksese të gjitha ekipeve pjesëmarrëse!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

MBYLLET ME SUKSES KAMPIONATI I KOSOVËS NË BEACH VOLLEY U20

Sot është mbyllur me sukses edhe Kampionati i Kosovës në Beach Volley në kategorinë U20 M/F. Pas pjesëmarrjes së 35 ekipeve, 19 në kategorinë e femrave dhe 16 në kategorinë e meshkujve u arritën këto këto rezultate: Femrat: Rinesa Hasani & Melirona Avdullahu (Kastrioti) Amela Llugaliu & Erëza Rushiti (M-Technologie) […]