KAMPIONATI EVROPIAN I BEACH VOLLEY U18

FVK
0 0
Read Time24 Second

Baden, Austri

Kosova është përfaqësuar në Kampionatin Evropian për femra U18, i cili është duke u mbajtur në Baden të Austrisë. 
Në bazë të shortit Kosova për kundërshtar ka patur ekipin e Polonisë dhe Rumanisë. 
Dyshja kosovare Avdullahu/Idrizi në momente të caktuara treguan lojë të barabart me ekipin e Rumanisë mirëpo nuk arritën të kualifikohen më tutje.

POL  vs KOS  2:0 21:08,21:08

ROU vs KOS 2:0 21:13, 21:19

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

GRUMBULLIMI I PARË I KOMBËTARES U20

Sot në Palestrën e sporteve “Better Life” në Lipjan, kombëtarja e meshkujve U20 ka mbajtur grumbullimin e parë për pjesëmarrje në Kampionatin Ballkanik.Kryetrajneri Hafiz Buzuku së bashku me trajnerin Ramadan Parduzi, kanë ftuar në këtë takim një numër më të madh të lojtarëve, nga të cilët do të seleksionohen dhe […]